Lavendli Kehakoorija

HBS001

Meega kehakoorija on suurepärane vahend naha sügavaks puhastamiseks. Koorija on valmistatud naturaalsete õlide baasil, mis soodustab naha uuenemisprotsesse, muudab nahatekstuuri ühtlasemaks, eemaldab surnud naharakud, muudab naha puhtaks, säravaks, siledaks ning värskeks.

Merevaigupuuder koorija koostises rikastab nahka mineraalidega ning merevaiguhappega, mis soodustab naharakkude uuenemisprotsesse, hoiab nahka suurepärases toonuses. Merevaigupuuder absorbeerub ning võtab nahalt maha higi- ja rasunäärmete eritused koos surnud naharakkudega.

Mesi toidab nahka vitamiinide ja mikroelementidega. Shea või osutab kaitsvat mõju nahale – niisutab, ei lase nahal kuivada. Omab UV-kiirguse vastast mõju, ei lase nahal enneaegselt vananeda. Samuti on nahakoorija koostises kookosõli, mis sobib kõikidele nahatüüpidele, soodustab kortsude siledamaks muutumist, eemaldab vistrikke ja väikseid haavu ning nahadefekte. Kehakoorijat kasutades muutub nahk imepehmeks ja terveks.

Kasutamine: Kanda kehakoorija kergete ringjate liigutustega nahale kuni nahk punetama hakkab. Jätta nahale 10-15minutiks. Koorijas sisalduvad õlid vajavad imendumiseks 5-7minutit. Pesta maha seepi või muud pesemisvahendit kasutamata.

Säilivusaeg: 18 kuud

Ingredients: Sucrose, Mel (Natural Honey), Butyrospermun parkii (Shea Butter), Olea Europaea, Cocos nucifera (Coconut Oil), Rhassoul Ghassoul Moroccan Red clay, Amber Powder, Citrus Sinensis (Sweet Apelsin Essential Oil), Tocopherol (Vitamin E)

 

 

 

 • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: