Lese Piim

Lese piim (Lesehaudme) mõjub inimese organismile noorendavalt ja tervendavalt.
D vitamiini sisalduselt ületab hästi tuntud kalamaksaõli. Steroidseid hormoone on lese piimas 5-10 korda rohkem, kui mesilasema toitepiimas ja edestab seda ka vitamiinide koostiselt. Lesevaglad on rikkad asendamatute aminohapetega valkude, rasvade ja süsivesikute poolest. Samuti sisaldab see fermente, steroole, vitamiine, makro- ja mikroelemente, hormoone ja teisi füsioloogiliselt vajalikke komponente.

Asendamatu meeste tervise hoidmisel! Looduses ei ole paremat vahendit meeste seksuaaltervise taastamiseks!

Lesevagla homogenaati on välismaises apiteraapias nimetatud „kontsentreeritud toitemahlaks“, mis sisaldab A vitamiini rohkem kui loomaliha ja kanamuna, jäädes teisele kohale kalarasva järel.

Lesevaglad on efektiivsed maksahaiguste korral, psüühiliste häirete, klimakteeriumi häirete, asteenia puhul. Immuunsust stimuleeriv ja vananemisvastne vahend, omab tervendavat ja noorendavat mõju. Seda võib soovitada absoluutselt kõigile.

See tõstab eakate inimeste ja rehabilitatsiooniperioodi haigete füüsilist aktiivsust, peale kauaaegset pealesunnitud liikumisvaegust.

Lesevaglad on efektiivsed endokriinse süsteemi haiguste ravis, samuti hormonaalsete kõrvalekallete puhul.

See taastab munasarja funktsioone, soodustab organismi noorenemist ja naiste viljatuse ravi.

See stimuleerib inimorganismi normaalse hormonaalse fooni taastumist. Avaldab tervendavat mõju naise organismile, eriti kliimaksi perjoodil; vähendab piinavaid atakke vere survest pähe, katkestab pearingluse ja peavalu, normaliseerib arteriaalset vererõhku.

Avaldab selgelt väljendunult tervendavat mõju meeste seksuaalsele käitumisele, stimuleerib potentsi.

Preparaati tuleb võtta 1 -2 korda päevas enne sööki. Ühekordne doos üks gramm (pool teelusikatäit) keele alla. Ööpäevane doos ei tohi ületada 2 grammi.

 • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: