Firmast

 

 MESI – kõige väärtuslikum tõeline looduse kingitus!
Tere tulemast meemajanduse koduleheküljele Honey Wolf!

 

Peremesila Honey Wolf asub Kirde - Eestis Sondas, 30-km kaugusel Rakverest.

 86A8280 3d3088267a

Pakume Teile naturaalseid, looduse enese poolt kingitud ökoloogiliselt puhtaid ja kvaliteetseid mesinduse tooteid.

Meie mesilast Te saate osta meemajanduse tooteid:

Mett, õietolmu, taruvaiku, mesilasemade piima, leskede piima, mesilase jääkaineid, suir, vahakoi tinktuur, vahaküünlaid.

honeywolf meetooted

Mesinikele: 
• Mesilasperesid
• Mesilasemasid
• Mesilaste paviljon
• Meemajanduse inventari

 

Looduskosmeetikat armastajatele:

• Näo – ja kätekreemi
• Liigestemääret
• Taruvaigu palsamit
• Huulepalsamit
• Käsitsi valmistatud naturaalset seepi
• Kehakoorija ja kehavõi

Meie eluslooduse kosmeetika põhikomponendiks on vaha, taruvaik, mesilasemade piim, taimerasvad ja erinevad taimed. Kasutades meesaadustel põhinevaid näo – ja keha hooldusvahendeid, saate eriti õrna, pehme keskkonna negatiivsetele mõjudele vastupidava naha.

Pakume tervendavaid protseduure:

• Apiteraapia
• Mesilasteraapiat ja Api Air inhalatsioon
• Keha puhastamist meega koorimise ja mähkimise teel

Mesilasteraapia seans on üks võimalustest tervise hoidmiseks ja tugevdamiseks.
Meditsiinis kasutatakse Apiotherapy't juba iidsetest aegadest. See on inimese ravimine erinevatest haigustest elusmesilaste ja meeproduktide abil. Põhiproduktideks on mesi, õietolm, taruvaik, mesilasema piim, isamesilase piim, mesilase jääkproduktid, suira, vaha ja meemürk. Mesilaste poolt loodud ainete põhjal valmistame tinktuurid ja palsameid. Meie mesilas te võite terveneda tänu meeteraapia seansile. See on üks uuemaid ja nooremaid ning unikaalsemaid apitherapy osa. Tervenemise teraapia põhineb biotoonidel, mükrolainel mikrovibratsioonil, samuti soojusel( energial), mille saab mesilane mesilasperes. Tänu sellele stabiliseerub patsiendi vererõhk samuti paraneb ajuvereringe.

mesilateraapia

Pakume oma teeneid teraviljakultuuride, aedade, põllumajanduslike istanduste tolmlemiseks.

Meemesilased – kes on põhilisteks tolmlejateks – tõstavad tunduvalt saagikust.
Pakume abi Eestis asuvatele puuvilja – ja marjaaedadele ja teistele põllumajanduskultuuridele tolmlemisel. Selleks kasutame oma transportivaid mesilastarusid.

pollination

Meie mesilas korraldame individuaalseid -, gruppide - ja pereekskursioone.

Saate teada palju huvitavat meilaste elust, mee – ja meeproduktide korjamise erisusest. On võimalus olla ise mesinik, proovida selga mesiniku kaitsekostüümi ja jäädvustada see fotol. Saate degusteerida mett, kosmeetikatarbeid ja kõike seda, mida me valmistame meeproduktidest.

Küünal Süda

Haarav meisterklass – võimalus ise valmistada seepi ja vahaküünlaid!
Saate ennast tunda tõelise seebikeetjana. See on lõbus ja aromaatne tegevus, mis on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. See pakub meelelahutust ja vaheldust ka asutuse ühisüritusel.
Ilusti vormistatud seep või küünal on kaunistuseks igale kodule, aga samuti suurepäraseks kingituseks teie sõpradele ja lähedastele.

Kingipakid Teie ettevõtte logoga! 

Pakume kinkepakendeid firma logoga omandatud kauba pakkimiseks. Meekompositsioonid korvis või keraamilised potid maitsva meega on suurepärasteks kingitusteks igal sugulaste, sõprade või kolleegide peol.
Me oleme alati rõõmsad pakkuma oma klientidele neile kõige sobivamat meeprodukti. Pakume kõrget teeninduskultuuri ja maksimum tähelepanu vastastikuse koostöö arendamiseks. 

 Meepott logoga

 kinkikomplekt

Oleme tihedas kontaktis Eesti Mesinduse Liiduga ja mesinduse ning apiotherapy alal tegutsevate teadlaste -, spetsialistide - ja ekspertidega. Regulaarselt osaleme mesinduse konverentsidel, seminaridel, näitustel ja teistel foorumitel, mis toimuvad nii Eesti kui ka mujal maailmas. See aitab meil paremini orienteeruda protsessides, mis toimub mesinduse alal ja pakkuda oma klientidele paremaid loodustooteid.
Me aitame Teil mõista, kui efektiivne on kasutada mesinduse produkte ja sellel baseeruvaid tervendavaid elemente, mis on vajalikud inimorganismile tervise säilitamise ja tugevdamise nimel.

wolfmesi 

 • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: