Vahakoi tinktuur

Vahakoi tinktuur Огнёвка Galleria Mellonella extract

VAHAKOI (kärjekoi, Galleria Mellonella)– ainuke putukas meie planeedil, kelle vaglad toituvad ainult vahast, kuid see pole puhas vaha, vaid mitmesuguste mesindustoodetega läbi immutatud kärjed, mis sisaldavad vitamiine ja mikroelemente. Nendes imetlusväärsetes olevustes on looduse poolt kodeeritud suur bioloogiline saladus, uskumatu võimsus ja võimekus 

taastada tohutu hulk protsesse inimorganismis.

Paljud viirused ja bakterid omavad kaitsekesta, mis oma omadustelt meenutavad mesilasvaha. Ja ainult vahakoi vagla seedetrakti fermendid lipaas ja tseraas võivad seda kesta lõhustada lihtsateks komponentideks. Lihtsamalt öeldes: viirused ja bakterid kaotavad oma kaitsekesta ja muutuvad kahjutuks.

Kärjekoi preparaadi kasutamise näidustused

 1.  Ftiziaatria. Tuberkuloosi profülaktika ja ravi (koos põhilise raviga).
 2. Pulmonoloogia. Kroonilised bronhiidid, kopsupõletikud, bronhiaalastma, respiratoorne allergia, bronhoektaasia.
 3. Pediaatria. Ägedad ja kroonilised bronhide ja kopsude haigused, sünnipatoloogia tagajärjed, aneemia, kasvu ja üldise arengu häired. Neuroosid, düsbakterioos, immuunsuse langus.
 4. Kirurgia. Operatsioonijärgne taastumine, osteoporoos, tsüst jt.
 5. Hematoloogia. Mitmesugused aneemiad, verehaigused, alanenud hemoglobiini tase.
 6. Gastroenteroloogia. Gastriidid, koliidid, haavandid, pankreatiidid, koletsistiidid, hepatiidid.
 7. Immunoloogia. Organismi kohanemine, immuunsuse nõrgenemine, immuunodefitsiit, herpes.
 8. Günekoloogia ja androloogia. Raseduse patoloogia, klimakteeriumi sündroom, meeste ja naiste viljatus, nõrk suguline aktiivsus.
 1. Gerontoloogia. Hoidumine varasest vananemisest, vanuselistest muutustest, vanurite haigustest.
 2. Spordimeditsiin. Sportlaste ettevalmistus võistlusteks ja peale ülekoormuste rehabilitatsioon.

Kärjekoi preparaatide välispidine kasutamine

Arvestades kärjekoi preparaatide haigusvastast, valuvastast, antiseptilist, troofilist ja haavuparandavat toimet, kasutatakse neid välispidiselt radikulopaatia valusündroomi puhul, artriitide, artrooside, müalgiate, neuriitide, tromboflebiitide, psoriaasi, furunkulooside, troofiliste haavandite, herpese, lamatiste, venituste, põrutuste, erineva tekkepõhjusega haavade, operatsioonijärgsete armide puhul.

 

Pingelise füüsilise ja vaimse tööga hõivatud inimestele ja sportlastele

Kärjekoi ekstrakt tõstab füüsilist vastupidavust, musklite jõudu ja taastumiskiirust peale rasket tööd või treeningut, kiirendab organismi energiaga varustamist, tugevdab hemoglobiini sünteesi ja soodustab kaltsiumi omastamist. Loodusliku anaboolne steroidina tõstab lihaste koordinatsiooni ja vähendab organismi valutundlikkust. Lühendab taastusprotsesse peale rasket vaimset ja füüsilist koormust. Ekstrakt avaldab mõõdukat psühhostimuleerivat, ergutavat ja energiat andvat mõju. Ekstrakti manustamine parandab närviprotsesside dünaamikat peaajus, tõstab aju stabiilsust agressiivsete mõjude vastu, parandab mälu ja vaimset tegevust, avaldab aktiveerivat mõju õppetööle. Seega on preparaat kasulik pingelise vaimse tööga tegelevatele inimestele. Vere hemoglobiinisisalduse tõus loomulikul viisil, lihasmassi tõstmine, vastupidavuse tõstmine ilma anaboolsete steroidide kasutamiseta. Parandab organismi kõigi organite verevarustust. Kärjekoi preparaat omab stressivastast aktiivsust.

Kärjekoi ekstrakti pikaajaline kasutamine profülaktikaks või kosmeetilise vahendina peegeldub kõige paremal viisil inimese organitel ja kudedel, soodustab hästi organite taastumist ja regenereerimist, noorendab organismi.

Vahakoi (kärjekoi, Galleria Mellonella) – UUENEMINE. Sisaldab lipaasi, ensüümi, mis aitab rasvu seedida, lahustada, osadeks lahutada ja tseraasi, mis lahustavad paljude viiruste kesti, võimaldades seega nendega võidelda.

 • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: