Õietolm

Õietolm
Пыльца Beepollen ÕietolmÕietolm on mesilaste poolt õitelt korjatud õietolmu terakesed, mida nad rikastavad oma fermentidega ja tekitavad väikesed õietolmu pallikesed.  

See imekaunis „looduslik vitamiin“ sisaldab endas üle 250 kasuliku aine: amiinohapped ja valgud, rasvad, fermendid, fütohormoonid, tähtsad mikroelemendid ja palju vitamiine. Igapäevane õietolmu tarbimine rahuldab organismi valgu vajaduse. Samuti on tähtis õietolmu antioksüdantne mõju; see noorendab organismi, soodustab organismi võitlust haigusprotsessidega, alandab kolesteriini taset.

Näidustused:

kardioloogia: ateroskleroos, isheemiline vaskulaarne sündroom, müokardiidid, vegetatiivse veresoonkonna düstoonia, südamepuudulikkus, hüpokroomne aneemia (sealhulgas ka lastel), mitmesuguse geneesiga leikopeedia;

gastroenteroloogia: gastriit, mao ja 12 sõrmiksoole haavandtõbi, hepatiit, koliit;

uroloogia: impotentsus, meeste ja naiste kliimaks, prostatiit, menopausi häired, frigiidsus;

psühhiaatria: laste tserebraalne paralüüs, epilepsia, närvianoreksia, ka antidepressandina, psühhostimulaatorina, unetuse puhul, alkoholismi ravil;

immuunsüsteem ja ainevahetus: asteeniline vegetatiivne sündroom, väsimus, immuunsuse nõrgenemine tihti korduvate nakkushaiguste korral, ebasoodsate ökoloogiliste tegurite mõjul, parodontoosi puhul, pärast rasket haigust, operatsioonieelse ettevalmistusperjoodi ajal;

spordimeditsiin: jõuvarude taastamine ja hoidmine, organismi vastupanuvõime tõstmine hüpoksiale, skeletimusklite vastupanuvõime tõstmine füüsilisteks koormisteks.

Õietolmu hoida kinnises taaras kuivas ja pimedas kohas, Sisse võtta teelusikatäis (5 – 10 gr) pool tundi enne sööki. Ravikuur 21 päeva, korrata 3 – 4 korda aastas.

Õietolm sisaldab 15% (mahuprotsenti) letsitiini, mis aitab rasvu lõhustada ja organismist välja viia. Seega võib õietolm alandada madala tihedusega lipoproteiinide (LDL) taset, aidates samas tõsta kasulike kõrge tihedusega lipoproteiinide (HDL) sisaldust, mis teadusuuringute alusel aitab vähendada vere kolesterooli taset ja kaitseb südamehaiguste eest.
Õietolm on suurepärane energiaallikas ja ideaalne „sportlaste dieet”. Viimastel aastatel on aina rohkem sportlasi hakanud kasutama õietolmu toidulisandina, mis tagab maksimaalsed tulemused kahjulike kõrvalmõjudeta. Teadaolevalt on see paljude maailmatasemel sportlaste menüüsse valitud toidulisand.
Kuna õietolmul on rohkesti vereloomet parandavaid ja noorendavaid omadusi, on see eriti kasulik sportlastele ja haigustest paranejatele.

Traditsioonilised kasutusviisid
- Sportlaste soorituste parandamine
- Allergiavastane mõju
- Eesnäärme healoomuline suurenemine (raiheina õietolm)
- Vere puhastamine
- Rakkude uuenemine
- Organismi puhastamine
- Kliimaksinähud
- Organismi mürkidest puhastamine
- Väsimus
- Peavalud (hormonaalsete põhjustega)
- Kuumahood
- Menopausi nähud
- Toitainete saamine
- Stress • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: