Tarulangetis Podmor

Пчелиный подмор Tarulangetis HWP007Kõik mesilassaadused, sealhulgas mesi ja taruvaik, on tuntud oma raviomaduste poolest. Kuid isegi pärast surma võivad mesilased tuua inimesele olulist kasu. Tarulangetisest, mida on suurtes kogustes igas mesila, saab teha väga tõhusaid salve ja tinktuurie, mis parandavad naha seisundit ja normaliseerivad südame-veresoonkonna toimimist.

Surnud mesilaste kitiinimpregneeritud kestad sisaldavad märkimisväärsel hulgal flavonoide ja kitosaani, mis aitavad vähendada kolesterooli, kolesterooli naastude sisalduse vähendamiseks veresoontes alandavad toksiinide sisaldust veres, tugevdavad veresoonte seinu ning aitavad kaasa vererõhu normaliseerumisele. Tarulangetise tinktuur avaldab positiivset mõju ka seedetraktile.

Mesilaste kitiinsetes katetes on hinnalisi keemilisi aineid - hepariini ja heparinoide. Need suruvad alla põletikunähte, stabiliseerivad vererõhku, parandavad vere koostist ja veresoonte seisundit, tasakaalustavad vere hüübimist, parandavad vere, maksa, südame, neerude tsirkulatsiooni. Hepariinipreparaadid on kallid, sest neid saadakse vähilistelt. Näiteks kõik teavad geeli Lioton-1000, mis sisaldab hepariini ning maksab suhteliselt palju. Mesilaslangetisest saadav hepariin on palju odavam.

Peale hepariini ja heparinoidide sisaldavad mesilaste katted kitosaani, millel on inimestele aine- ja veevahetust reguleeriv, üldtugevdav, endokriin- ja närvisüsteemi reguleeriv toime. Kitosaanil on koos melaniiniga (tume värvaine) kolesterooli alandav toime, nad hoiavad ära ateroskleroosi, rasvumist, seedetrakti haigusi, puhastades seda, ja diabeeti, vähendavad mürkainete imendumist, viivad kehast välja radioaktiivseid aineid ja raskmetallide sooli, soodustavad sarvkesta kasvu, väldivad armide teket ning peatavad verejooksu haavadest.

Mesilaslangetist kasutatakse järgmiste haiguste puhul:

1) südamehaigused (stenokardia, südameskleroos, müokardi infarkt);

2) veresoonkonna haigused (veenilaiendid, artriit, tromboosi oht);

3) neeruhaigused (nefriit, neerukivid);

4) eesnäärmehaigused (adenoom, prostatiit);

5) endokriinsed e sisenõristusnäärmete haigused (kilpnäärme, neerupealiste ja suguelundite häired);

6) mädased protsessid (mastiit, furunkuloos) ja põletikud;

7) närvihaigused (epilepsia, asteenia);

8) vererõhuhaigused (hüpertoonia) ja asteenia;

9) naha-, lihase-, liigese- ja hambahaigused;

10) parandab mälu, kuulmist ja nägemist;

11) suurendab füüsilist ja vaimset töövõimet;

12) pidurdab vananemist;

13) surub alla vähkkasvajaid.

Mesilaste langetis – PUHASTAMINE, võimsaim sorbent, mis seob veres kolestriini ja rasvhapped, puhastab lümfi ja muudab mürgiseid aineid kahjutuks.

 • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: