Vahakoi tinktuur

Vahakoi tinktuur Огнёвка Galleria Mellonella extract

VAHAKOI (kärjekoi, Galleria Mellonella)– ainuke putukas meie planeedil, kelle vaglad toituvad ainult vahast, kuid see pole puhas vaha, vaid mitmesuguste mesindustoodetega läbi immutatud kärjed, mis sisaldavad vitamiine ja mikroelemente. Nendes imetlusväärsetes olevustes on looduse poolt kodeeritud suur bioloogiline saladus, uskumatu võimsus ja võimekus 

taastada tohutu hulk protsesse inimorganismis.

Paljud viirused ja bakterid omavad kaitsekesta, mis oma omadustelt meenutavad mesilasvaha. Ja ainult vahakoi vagla seedetrakti fermendid lipaas ja tseraas võivad seda kesta lõhustada lihtsateks komponentideks. Lihtsamalt öeldes: viirused ja bakterid kaotavad oma kaitsekesta ja muutuvad kahjutuks.

Kärjekoi preparaadi kasutamise näidustused

 1.  Ftiziaatria. Tuberkuloosi profülaktika ja ravi (koos põhilise raviga).
 2. Pulmonoloogia. Kroonilised bronhiidid, kopsupõletikud, bronhiaalastma, respiratoorne allergia, bronhoektaasia.
 3. Pediaatria. Ägedad ja kroonilised bronhide ja kopsude haigused, sünnipatoloogia tagajärjed, aneemia, kasvu ja üldise arengu häired. Neuroosid, düsbakterioos, immuunsuse langus.
 4. Kirurgia. Operatsioonijärgne taastumine, osteoporoos, tsüst jt.
 5. Hematoloogia. Mitmesugused aneemiad, verehaigused, alanenud hemoglobiini tase.
 6. Gastroenteroloogia. Gastriidid, koliidid, haavandid, pankreatiidid, koletsistiidid, hepatiidid.
 7. Immunoloogia. Organismi kohanemine, immuunsuse nõrgenemine, immuunodefitsiit, herpes.
 8. Günekoloogia ja androloogia. Raseduse patoloogia, klimakteeriumi sündroom, meeste ja naiste viljatus, nõrk suguline aktiivsus.
 1. Gerontoloogia. Hoidumine varasest vananemisest, vanuselistest muutustest, vanurite haigustest.
 2. Spordimeditsiin. Sportlaste ettevalmistus võistlusteks ja peale ülekoormuste rehabilitatsioon.

Kasutamine: 30 – 50 tilka 2 – 3 korda päevas 15 – 30 minutit enne sööki koos vähese veega. Alustada 10 – 15 tilgast, selleks et selgitada oma organismi reaktsiooni. Kogu ravikuur kolm kuud. Vajadusel ravikuur korrata kuu aja pärast. Kuni 18 aastastele lastele iga aasta kohta üks tilk kaks kolm korda päevas enne sööki.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus. Soovimatuid kõrvalmõjusid ei ole ekstraktil avastatud.

Kärjekoi preparaatide välispidine kasutamine

Arvestades kärjekoi preparaatide haigusvastast, valuvastast, antiseptilist, troofilist ja haavuparandavat toimet, kasutatakse neid välispidiselt radikulopaatia valusündroomi puhul, artriitide, artrooside, müalgiate, neuriitide, tromboflebiitide, psoriaasi, furunkulooside, troofiliste haavandite, herpese, lamatiste, venituste, põrutuste, erineva tekkepõhjusega haavade, operatsioonijärgsete armide puhul.

Kasutamine muude näidustuste korral

Kärjekoi ekstrakt soodustab inimorganismi mistahes organi armkoe imendumist. Selleks võib olla südamelihaste armkude peale üleelatud infrkti, samuti muudatused aju veresoontes peale insulti, peaaju põrutused, kopsupõletiku järgsed muudatused kopsudes, pleuriidid ja isegi keloidsete armide puhul. Kärjekoi ekstrakt mõjub hästi trombofleviidi ravil, varikoosse veenilaiendi puhul, vähendab veeniturseid, paraneb üldine seisund. Preparaat parandab verevarustust kapillaarides, vähendab trombide teket. Kärjekoi tinktuur on võimas looduslik immuunsuse stimulaator, tõstab organismi vastupidavust mitmesugustele haigustele (selle seas onkoloogilistele). Seetõttu võib kärjekoi tinktuuri tarvitada hingamisteede viiruslike haiguste sagenemise ajal ja gripi epideemia puhul. Kärjekoi ekstrakti tähtis mõju seisneb selle positiivses mõjus ainevahetusele: langeb veresuhkru tase (leitsiini tõttu), välditakse rasvade ladestumist maksas ja veresoonte seintel (metioniin), langeb kolesteriini tase (linoolhape). Preparaat sisaldab fermenti, mis omab võimast efekti takistamaks liidete ja armide moodustumist. See teeb kärjekoi ekstrakti väga kasulikuks peale laiaulatuslikke haigusprotsesse, mädapõletikke ja kirurgilist sekkumist. Kärjekoi tinktuur avaldab positiivset psühhotroopset mõju enesetunde paranemise näol, mälu paranemises ja õppimisvõimes.

Pingelise füüsilise ja vaimse tööga hõivatud inimestele ja sportlastele

Kärjekoi ekstrakt tõstab füüsilist vastupidavust, musklite jõudu ja taastumiskiirust peale rasket tööd või treeningut, kiirendab organismi energiaga varustamist, tugevdab hemoglobiini sünteesi ja soodustab kaltsiumi omastamist. Loodusliku anaboolne steroidina tõstab lihaste koordinatsiooni ja vähendab organismi valutundlikkust. Lühendab taastusprotsesse peale rasket vaimset ja füüsilist koormust. Ekstrakt avaldab mõõdukat psühhostimuleerivat, ergutavat ja energiat andvat mõju. Ekstrakti manustamine parandab närviprotsesside dünaamikat peaajus, tõstab aju stabiilsust agressiivsete mõjude vastu, parandab mälu ja vaimset tegevust, avaldab aktiveerivat mõju õppetööle. Seega on preparaat kasulik pingelise vaimse tööga tegelevatele inimestele. Vere hemoglobiinisisalduse tõus loomulikul viisil, lihasmassi tõstmine, vastupidavuse tõstmine ilma anaboolsete steroidide kasutamiseta. Parandab organismi kõigi organite verevarustust. Kärjekoi preparaat omab stressivastast aktiivsust.

Kärjekoi ekstrakti pikaajaline kasutamine profülaktikaks ja raviks või kosmeetilise vahendina peegeldub kõige paremal viisil inimese organitel ja kudedel, soodustab hästi organite taastumist ja regenereerimist, noorendab organismi.

Vahakoi (kärjekoi, Galleria Mellonella) – UUENEMINE. Sisaldab lipaasi, ensüümi, mis aitab rasvu seedida, lahustada, osadeks lahutada ja tseraasi, mis lahustavad paljude viiruste kesti, võimaldades seega nendega võidelda.

 • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: